Firma ALOSS s.r.o. Dolný Kubín założona była w 2006 roku oddzieleniem wydziału produkcji drabin aluminiowych od spółki ITOSS s.r.o. Dolný Kubín. Celem tego kroku było podniesienie efektywności działalności i rozwój nowego podmiotu. Wyroby są dalej sprzedawane pod znakiem handlowym ITOSS.
Organizacja jest członkiem kooperującej grupy produktowej, złożonej z firm ALVE CZ – ALVE SK – ALMICHA SK – ALVEROSAL RO. W ofercie grupy znajdują się produkty produkowane na nowoczesnych linkach, które sprzedawane są niemal we wszystkich krajach Europy.
W ramach kooperacji firma ALOSS s.r.o. pełni rolę przedstawiciela handlowego w krajach Europy Środkowej i Wschodniej, głównie Rosji, na Ukrainie, w Polsce, w Litwie, w Łotwy, w Estonii, w Słowenii i na części terytorium Słowacji. Asortymentem handlowym spółki oprócz drabin aluminiowych, platform i rusztowań są również specjalne produkty i akcesoria, które rozszerzają właściwości użytkowe tych wyrobów. Przeznaczone są do użytku profesjonalnego z katalogowym oznaczeniem FORTE i hobby z katalogowym oznaczeniem EUROSTYL.

Firma AW-Narzędzia jest autoryzowanym dystrybutorem ALOSS.

Przejdź na stronę producenta: