Keter Group to globalnne przedsiębiorstwa działającego od ponad 70 lat. Grupa prowadzi 18 fabryk i dwa centra dystrybucyjne w dziewięciu krajach, a obecnie sprzedaje do ponad 100 krajów na całym świecie, utrzymując biura sprzedaży na większości tych rynków.

Produkty Keter zostały uznane na całym świecie dzięki opatentowanym produktom i nagrodom za wzornictwo.

Krupa Keter prowadzi dystrybucję do 25 000 punktów sprzedaży detalicznej na całym świecie, w tym prawie wszystkich spośród 250 najlepszych detalistów na całym świecie.

Częścią Grupy Keter jest marka Curver, której historia zaczęła się w 1949 roku, kiedy Peter CURtius i Ad VERschuren znaleźli firmę produkującą opakowania szklane w Holandii w maju 1949 r. Nowo powstała firma otrzymała nazwę Curver, które jest skróconą wersją nazwiska dwóch założycieli.

W latach 60. wyroby z tworzyw sztucznych zyskują dużą polularność, dlatego Curver decyduje się na specjalizację w tej dziedzinie i dynamicznie rozszerza produkcję plastikowych pudełek do żywności i innych rozwiązań do przechowywania (kosze na śmieci, kosze na pranie), a także materiałów opakowaniowych do zastosowań przemysłowych.

W latach 80. następuje ogromny wzrost firmy Curver w Europie i przedsiębiorstwo zyskuje status międzynarodowy. Rozwija szeroki asortyment dla domu i wypoczynku. Jest to też moment, gdy powstaje Unibox – słynne pudełko do przechowywania.

Firma AW-Narzędzia jest autoryzowanym dystrybutorem produktów Keter Group/Curver.

Zobacz produkty producenta Curver: