W 1993 roku dwóch braci w małym warsztacie rozpoczęło produkcję na swojej pierwszej maszynie wtryskowej. Były to narodziny firmy, która dzisiaj jest dużym europejskim producentem o ogólnoświatowym zasięgu.

Prosperplast od samego początku charakteryzował się innowacyjnością oraz otwartością na potrzeby klientów. Ciągłe inwestycje w nowe produkty, rozbudowa zaplecza produkcyjnego i magazynowego, nadały firmie szybkiego wzrostu. Na dzisiejszy sukces Prosperplast składa się wiele czynników, w tym: zautomatyzowana produkcja w kilku fabrykach, centra dystrybucji i logistyki, zaangażowany zespół handlowy oraz własne spółki dystrybucyjne w Niemczech, Czechach i na Węgrzech.

Struktura nowoczesnej produkcji i organizacja sprzedaży, stały się podstawą do ekspansji marki Kistenberg. Pierwsze produkty dla sektora DIY powstały w 2007 roku. Na przestrzeni kolejnych lat wdrożonych zostało ponad 300 nowych rozwiązań zapewniających wysoką jakość i funkcjonalność dzięki wykorzystaniu własnego know-how i cennego doświadczenia zdobywanego przez dziesięciolecia. Dzisiejsze produkty wyróżnia wysoka jakość i praktyczność, które doceniane są przez specjalistów pracujących z nimi na co dzień.

AW-Narzędzia jest autoryzowanym dystrybutorem Kistenberg.

Zobacz produkty producenta: