Metalkas Spółka Akcyjna to intensywnie rozwijająca się rodzinna spółka z polskim kapitałem. Posiada ponad 65–letnią tradycję, która doprowadziła do ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym i uznania wśród klientów. Spółka z powodzeniem konkuruje zarówno w Polsce, jak i za granicą, dostarczając swoje wyroby do 30 krajów na świecie. Jest jedyną firmą w Europie z tak bogatą ofertą handlową produktów, które wytwarza we własnych obiektach produkcyjnych.

Do produktów Metalkas należą do nich m.in. sejfy, szafy pancerne, meble metalowe, regały, kasetki metalowe, apteczki, szafki na klucze,
a także drabiny.

Przez 65 lat w fabrykach spółki Metalkas powstały dziesiątki milionów regałów i innych mebli metalowych. Na terenie 3 nowoczesnych parków maszynowych Metalkas znajduje się 25 w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Tereny zakładu obejmują w sumie 42.287 m2 całkowitej powierzchni, a firma zatrudnia ponad 500 pracowników.

Misją Metalkas jest dostarczanie produktów odpowiadających najwyższym światowym standardom bezpieczeństwa i jakości.

Kilkuetapowy system kontroli procesu produkcji, stałe inwestycje w park maszynowy, wdrażanie najnowocześniejszych technologii, współpraca z instytucjami naukowymi, laboratoriami badawczymi i dostawcami surowców, stawiają Metalkas w gronie liderów branży.

AW-Narzędzia jest autoryzowanym dystrybutorem Metalkas.

Zobacz produkty producenta: