NAC jest polską firmą handlową działającą na rynku od 1990 roku. W tym czasie uzyskała miano jednego z najprężniejszych dystrybutorów sprzętu ogrodniczego w kraju. Główni odbiorcy NAC to: Makro Cash&Carry, NOMI, Castorama, Leroy Merlin oraz bardzo rozbudowana sieć dealerów prywatnych.

Sukces firmy polega na sprzedaży oraz dystrybucji umiejętnie wyselekcjonowanego z grona największych światowych producentów sprzętu ogrodniczego takich marek, jak Sandri Garden, Murray, Southland i innych, które w 100% zadowolą klientów. Firma corocznie poszerza swoją ofertę, dbając o jej wszechstronność: od sprzętu przeznaczonego do użytku w małych przydomowych ogródkach po specjalistyczne maszyny do profesjonalnej pielęgnacji terenów zielonych.

Mając pewność wysokiej jakości oferowanych sprzętów NAC udziela nawet 36 miesięcy gwarancji na wybrane modele kosiarkek spalinowe, pod warunkiem wykonywania przeglądów okresowych.

Obecnie NAC dysponuje ponad 100 punktami serwisowymi na terenie całego kraju, które świadczą usługi napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Firma AW-Narzędzia jest autoryzowanym dystrybutorem marki NAC.

Zobacz produkty producenta: