PROMA jest już od 1996 roku znakiem jakości maszyn do obróbki drewna i metalu. W ciągu ostatnich dwóch lat asortyment produktów został poszerzony także o obszar sztuki ogrodowej.
Uznana na arenie międzynarodowej marka otrzymuje nagrodę dla profesjonalistów w dziedzinie inżynierii. Tylko w Czechach co roku przybywają setki nowych użytkowników.

Obrabiarki marki PROMA powstają z myślą o wymaganiach klientów w zakresie jakości i wydajności. Zmiany konstrukcyjne i ulepszenia są wynikiem naszych własnych prac rozwojowych. Zastosowane materiały, maszyny i ich produkcja spełniają wszelkie wymagania norm technicznych, w których duży nacisk kładzie się na bezpieczeństwo, co potwierdza certyfikat CE dla sprzedaży na rynku czeskim i za granicą. Wszystkie maszyny produkowane są w certyfikowanych zakładach, wykorzystując wiedzę i doświadczenie bogatej historii czeskiej inżynierii. Cechą charakterystyczną maszyn jest ich sztywna konstrukcja, która zapewnia stabilność i odpowiednią jakość obróbki.

Optymalny stosunek ceny do wydajności w połączeniu z wysoką jakością predestynuje maszynę PROMA nie tylko do użytku w warsztatach domowych i rzemieślniczych, ale także dla szerokiego grona użytkowników profesjonalnych – dla zakładów naprawczo-konserwacyjnych, dla zakładów obróbki metali i drewna. Dzięki szerokiej gamie maszyn nadają się do jednostek produkcyjnych, a także w placówkach oświatowych i zawodowych. Gwarancja Jakości Maszyna marki PROMA objęta jest wydłużonym okresem gwarancji wynoszącym 3 lata.

Biorąc pod uwagę różnorodność i kompleksowość dostarczanego towaru, jesteśmy w stanie sprostać potrzebom naszych klientów zarówno w zakresie doposażenia istniejących zakładów, jak i przy aranżacji warsztatów zupełnie nowych.

AW-Narzędzia jest autoryzowanym dystrybutorem Proma.

Zobacz produkty producenta: