Produkty marki RAMP są obecne na polskim rynku już od ponad 30 lat. Ramp znani są głównie z systemów nawadniania ogrodów, systemu połączeń węży calowych AGROcal, narzędzi ogrodniczych, ale również ze sprzętu do sprzątania.

Systemy nawadniania ogrodów to specjalność firmy od wielu lat. Ogród jest miejscem relaksu i odpoczynku, ale ma również wartość reprezentacyjną, dlatego warto zadbać o to, by otoczenie domu było piękne i uporządkowane przez cały rok. Można to zrobić korzystając z oferowanych przez RAMP produktów.

Są to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania umożliwiające skuteczne zraszanie i podlewanie ogrodu, zarówno ręczne jak i automatyczne. Na uwagę zasługuje wszechstronność oferty, obejmującej różnego rodzaju zraszacze, pistolety, lance, przyłącza, łączniki i inne akcesoria, sterowniki umożliwiające programowanie podlewania wody, jak również elementy do budowy podziemnego systemu nawadniającego – Automatyczne systemy nawadniania.

W ofercie firmy RAMP można znaleźć także profesjonalne narzędzia ogrodnicze (m.in. sekatory, łopaty, grabie, piły) oraz sprzęty służące do sprzątania w ogrodzie i w domu.

Precyzja działania oraz bezawaryjność produktów gwarantuje satysfakcję Klientów, którzy doceniają również wygodę ich użytkowania.

Firma AW-Narzędzia jest autoryzowanym dystrybutorem marki RAMP.

Zobacz produkty producenta: