SZCZOTKA A. Spychała – Sp. J. to firma zajmująca się szczotkowaniem.

Specjalizujemy się w dystrybucji szczotek z wypełnieniem drucianym – stalowym, mosiężnym i kwasoodpornym. W naszej ofercie znajdują się szczotki z trzpieniem, nakrętką i otworem do elektronarzędzi. W naszej ofercie znajdują się szczotki ręczne, służące do prostych prac porządkowych zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w zakładach pracy. Posiadamy asortyment kominiarski – dostosowane do nich szczotki kominiarskie i kule obciążające, a także produkty przeznaczone do konserwacji pieców CO, takie jak wycieraczki i uchwyty wycieraczek. Naszą ofertę uzupełniają szczotki cylindryczne i paskowe, dla których istnieje niezliczona ilość zastosowań.

Wreszcie, jeśli żaden z naszych produktów nie spełni Twoich oczekiwań, wykonamy pędzel o nietypowym zastosowaniu, zgodnie z przedstawioną przez Ciebie specyfikacją – Twój pędzel.

Cały nasz asortyment produkowany jest w Polsce. SZCZOTKA A. Spychała – Sp. J. zajmuje się dystrybucją produktów, które zostały wyprodukowane w trzech zakładach produkcyjnych działających pod firmą SZCZOTPOL.

Do produkcji pędzli używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów pochodzących od producentów z całego świata. Szczotki przeznaczone do elektronarzędzi są przebadane na zgodność z Polską Normą PN-EN 1083. Jeśli zachowasz zalecane przez nas zasady bezpieczeństwa, nie musisz obawiać się pracy z naszą szczotką.

Pozostając profesjonalistami, dbamy również o to, abyście mogli otrzymać nasze pędzle, poświęcając im tylko tyle czasu, ile potrzeba. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, a jeśli chcesz, nasz przedstawiciel handlowy odwiedzi Cię w Twoim miejscu zamieszkania lub miejscu pracy.

Pędzle to więcej, niż myślisz… Doskonale to rozumiemy, dlatego pędzle, których potrzebujesz, warto kupić u nas.

Zobacz produkty producenta: