WALTER KOMPRESSORTECHNIK to międzynarodowa grupa przemysłowa przedsiębiorstw. Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą nowoczesnych urządzeń związanych z wytwarzaniem i użytkowaniem sprężonego powietrza. Przez ten czas mieliśmy możliwość poznania Państwa potrzeb i udoskonalenia naszych urządzeń tak, aby te oczekiwania spełnić.
Oferowane przez nas produkty, należące do najnowocześniejszych i najbardziej niezawodnych na rynku, gwarantują pewność eksploatacji oraz wysokie parametry uzyskiwanego sprężonego powietrza.

To co nas odróżnia od pozostałych renomowanych dostawców, to filozofia partnerskiego podejścia do klienta. Przejawia się ona w solidności i fachowości naszej obsługi posprzedażnej oraz ciągłej minimalizacji kosztów eksploatacji naszych urządzeń.

Misją naszych inżynierów jest dostarczanie urządzeń nowoczesnych i niezawodnych, jednocześnie możliwie najtańszych w eksploatacji, pozwalających ciągle poprawiać konkurencyjność naszych klientów, którzy rozwijają się razem z nami.

Firma AW-Narzędzia jest autoryzowanym dystrybutorem marki WALTER.

Zobacz produkty producenta: