Firma AW-Narzędzia istnieje na rynku od 2000r.

AW-Narzędzia należy do największych w Polsce importerów i dystrybutorów hurtowych narzędzi ręcznych, ogrodniczych, elektronarzędzi, maszyn i urządzeń spalinowych.

Firma w ciągu 22 lat działalności wypracowała bogate know-how w zakresie sprzedaży oraz szerokiej dystrybucji asortymentu narzędziowego. Posiadamy stacjonarny sklep detaliczny o powierzchni ponad 700 mkw, który zlokalizowany jest w Białymstoku przy ulicy Sławińskiego 8. W jego bieżącym asortymencie znajduje się ponad 30 tys. produktów. Sklep stanowi punkt zaopatrzenia dla klientów z terenu północno-wschodniej Polski oraz klientów zza wschodniej granicy.

AW-Narzędzia sprzedaż  hurtową na terenie całej Polski realizuje poprzez wykwalifikowany dział handlowy oraz sieć 19 mobilnych doradców handlowych. Naszym kontrahentom zapewniamy też możliwość współpracy poprzez internetową platformę sprzedaży hurtowej Mistral B2B.

Kładziemy duży nacisk na obsługę klienta, dzięki czemu swoje produkty dostarczamy regularnie do ponad 5 tysięcy kontrahentów handlowych na terenie całej Polski, począwszy od małych sklepów, a skończywszy na największych firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych.

Kompleksowość naszej oferty uzupełnia flota 10 aut dostawczych, która rozwozi zamówione towary na terenie następujących województw:

  • podlaskie,
  • warmińsko-mazurskie,
  • mazowieckie,
  • lubelskie,
  • łódzkie,
Wysyłki paczek realizujemy również przy wykorzystaniu profesjonalnych firm spedycyjnych (DHL, DPD, Schenker).

AW-Narzędzia to również nowoczesne zaplecze magazynowe:

  • 2 000 m2 – magazyn zapasowy przy ul. Sławińskiego
  • 8 000 m2 – magazyn wysokiego składowania przy ul. Magazynowej

Na stanie magazynowym posiadamy ponad 50 tys. różnorodnych artykułów narzędziowych, co daje naszym klientom gwarancję szerokiej i długoterminowej oferty.

Marka AWTOOLS powstała w 2013r. w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie wśród klientów na produkty dobrej jakości wraz z zachowaniem najlepszych warunków handlowych. Na szeroką gamę artykułów składają się głównie narzędzia przeznaczone do pielęgnacji ogrodu zarówno elektryczne jak i spalinowe, narzędzia pomiarowe oraz produkty z przeznaczeniem do wyposażenia warsztatu samochodowego. Wszystkie produkty należące do marki AWTOOLS są objęte pełną gwarancją producenta oraz wsparciem serwisowym wraz ze stałym dostępem do części zamiennych dla elektronarzędzi oraz narzędzi spalinowych.